Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde paylaştığımız fırsatlara yönelik en çok sorulan soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Başka istek ve sorularınız için info@firsatbufirsat.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm sorularınızı zevkle yanıtlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Fırsat Bu Fırsat nedir?

Fırsat Bu Fırsat, günlük indirimler sunan grup satın alma şirketlerini tek bir çatı altında toplayan bir fırsat platformudur.

Fırsat Bu Fırsat üzerinden, grup satın alma şirketlerinin düzenlediği, eğlence mekanlarından, restoranlara, sağlık merkezlerinden, spor ve güzellik hizmetlerine kadar onlarca fırsatı tek bir sayfada görebilir ve sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Böylece ilginizi çekebilecek bir fırsata ulaşmak için her gün onlarca siteyi tek tek incelemenize ya da e-posta kutunuza her gün onlarca e-posta almanıza gerek kalmayacak.

Fırsat Bu Fırsat'ın genel merkezi nerededir?

Genel Merkezimiz Kaliforniya’da teknolojinin merkezi olan Silikon Vadisi’ndedir. Satış ve Pazarlama ekibimiz ise İstanbul, Türkiye’dedir.

Günün Fırsatını nasıl satın alabilirim?

Sitemizde yayınladığımız fırsata ait olan “Satın Al” butonuna tıkladığınızda otomatik olarak ilgili fırsatı gerçekleştiren siteye yönlendirileceksiniz. Daha sonra satın alma işleminizi o site üzerinden gerçekleştireceksiniz.

Fırsat Bu Fırsat üzerinden kampanya satın almak güvenli midir?

Fırsat Bu Fırsat’ta fırsatlarını sunduğumuz bütün grup satın alma sitelerini, site güvenliklerinden emin olduktan sonra sitemizde yayınlıyoruz. Sitemizde bulunan şirketler gerekli yasal koşullar ve gizlilik altında satış işlemini gerçekleştirmektedir. Bu konuda bize ve fırsatlarını sunduğumuz sitelere güvenebilirsiniz.

Satın aldığım fırsatı aynı gün için kullanmak zorunda mıyım?

Hayır, satın aldığınız fırsatı geçerli olduğu süre boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Mesela satın aldığınız fırsat 2 ay boyunca geçerli ise satış tamamlandıktan sonraki 2 ay boyunca istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

Satın aldığım kampanyanın kodu henüz elime ulaşmadı bu konuda ne yapabilirim?

Satın aldığınız kampanyanın kodları kampanya bittikten sonra size gönderiliyor. Eğer gün sonunda kampanya kodu elinize geçmediyse, kampanyayı satın aldığınız firma ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da bizimle satın aldığınız kampanya bilgilerini paylaşırsanız, Fırsat Bu Fırsat olarak sizi ilgili firmaya yönlendirebiliriz.

Yayınladığınız her fırsattan dilediğimiz kadar satın alabiliyor muyuz?

Yayınladığımız fırsatın satın alma üst sınırı bulunmadığı sürece, o fırsatı dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz.

Kuponumun süresi dolsa bile kullanabilir miyim?

Hayır, aksi belirtilmedikçe, geçerlilik süresi dolmuş kuponları kullanamazsınız.

Fırsat Bu Fırsat üzerinden satın aldığım kampanya indirimini başka bir kampanya için kullanabiliyor muyum?

Hayır, aksi belirtilmedikçe satın aldığınız indirim kuponunu başka bir kupon ile birleştiremezsiniz.

Satın aldığım fırsatı bir başkasına hediye edebilir miyim?

Tabii ki. Satın aldığınız fırsatı sevdiklerinizle paylaşabilir, onlara harika sürprizler yapabilirsiniz.

Fırsat Bu Fırsat üzerinden satın aldığım fırsatın, belirtilen miktarının tamamını ilk ziyaretim sırasında kullanamazsam, kalan miktarını sonradan kullanabilir miyim?

Hayır, aksi belirtilmedikçe satın aldığınız bütün kuponlar tek seferlik kullanımlar içindir.

İşletmem Fırsat Bu Fırsat’ta nasıl yer alabilir?

info@firsatbufirsat.com adresine e-posta göndererek bizimle iletişim kurabilir, şirketiniz için neler yapabileceğimizi bire bir görüşebiliriz.